Wyobraź sobie, iż okno są Twym obiektywem, a Ty musisz jak najpiękniej wykadrować obraz za nim

Twe własne cztery kąty powinny odzwierciedlać Twoją duszę. Nie istnieje taka potrzeba, abyś musiała wykończyć własny dom według obowiązujących trendów, ważne jest byś ukazała własną inwencję. Czasami nie widzisz, że poprzez proste i szybkie zmiany możesz stworzyć zupełnie nowe oraz świeże oblicze wyświechtanym przedmiotom. Myślałaś kiedyś nad zwykłą zmianą kształtów okien czy drzwi, które dadzą domowi całkowicie innego wyglądu?

mieszkanie - wizja

Autor: Kasia
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkanie - odwzorowanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Poczuj się jak fotograf, że okna są Twoim obiektywem na świat, zaś Ty musisz jak najlepiej go wykadrować. Tu ważną rolę odgrywają kształt oraz obramowanie okien. Może perspektywa za oknem nie napełnia radością nawet najbardziej pozytywnej osoby na świecie, ale jesteśmy przekonani, że odpowiednie obramowanie okna okna rehau winno nadać szarym i nieciekawym obrazom nieco koloru. W miastach zwykle brakuje rozmaitości, wszyscy sąsiedzi mają plastikowe okna, nie powielaj tej tradycji. W dzisiejszym świecie trzeba nam powracać do specyficznego współistnienia z przyrodą, dlatego myślimy, iż drewniane okna i drewniane żaluzje staną się naprawdę bardzo przyjemnym elementem. Poczuj tylko woń świeżo ściętego drzewa świerkowego bądź jodłowego w swym mieszkaniu, zerknij na żywe brunatne kolory lakierowanego drewna, czy to nie polepsza Ci humoru? Jeżeli nawet drewniane żaluzje są zbyt popularne tzw. shuttersy być może Ci się spodobają. Są to, hmm…możemy uznać, iż są one połączeniem żaluzji oraz zasłon. Chociaż brzmi to dość niezwykle, idealnie wpasowują się do klasycznych stylów europejskich. Jeżeli interesują Cię drewniane żaluzje cena ich w zależności od kształtu i rozmiaru będzie się mieścić pomiędzy 300-800 zł za metr kwadratowy, natomiast shuttersy są niewiele bardziej kosztowne. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda shutters warszawa jest miastem, w jakim są one dość popularne.

Jeżeli masz ochotę zobaczyć kolejne informacje utrzymane w tej tematyce, zobacz link na stronie (https://trops.pl/kontakt/golub-dobrzyn/). Tam również znajdziesz coś ciekawego dla siebie!

Wracając do tematu, także poprzez kształt okna możesz modyfikować to jak widzisz świat. Z jakiego powodu masz posiadać tylko prostokątne okna, jeśli na świecie jest tak wiele kształtów? Co powiesz na koliste lub okna w kształcie fali? Mogą być one także wypukłe albo wklęsłe, w inny sposób załamywać światło. Możliwości jest tak wiele, iż trudno je wypisać.

Pokazaliśmy Ci, iż w Twoim domu panują twe zasady, dlatego masz prawo urządzać go, jak tylko pragniesz. Ukaż sąsiadom, iż jesteś jedyna w swym rodzaju, iż myślisz nieszablonowo.