Wylądowałeś w stolicy i co następnie? Parę zdań o transporcie w Warszawie.

Warszawa leży w centralnej Polsce, od 1596 r. jest stolicą Polski, jak również ważnym ośrodkiem naukowym, kulturalnym, politycznym oraz ekonomicznym. Jest również placówką urzędowania władz państwowych, ambasad różnych krajów i organizacji o zasięgu krajowym.

Samochód

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Podróżując z różnych krajów większość lotów można wyszukać właśnie do tego miasta. Stolica oprócz tego, że jest stolicą oraz największym miastem Polski jest także miastem doskonale skomunikowanym i niesłychanie przyjaznym dla podróżników. Spójrzmy na to także pod kątem osób przylatujących samolotami. W Warszawie funkcjonują dwa lotniska. A właściwie to jedno, bo Modlin jest już na zupełnych obrzeżach Warszawy. Główne lotnisko, znane jako Okęcie jest niedaleko centrum Warszawy. Dojechanie tam zwykle nie sprawia problemów. Do kolejnego jednak dotarcie komunikacją miejską zajmuje około 60 minut.

Są również autobusy, kursujące do dworca z Modlina, ale są one niezwykle i nieproporcjonalnie drogie.

Przejdź do serwisu autora (https://www.sportwheels.pl/product-pol-29782-FELGI-KESKIN-KT19-5×112-8×18-ET30-Palladium-Front-Polish.html), jeżeli zaintrygowały Cię wiadomości opracowane w naszym tekście. Tam znajdziesz o wiele więcej szczegółów.

Jest także inna opcja. Jeśli chodzi o wynajem samochodów lotnisko warszawa-Modlin jest świetnie przygotowane na turystów. Już na miejscu można skorzystać z usług ekspertów, a pojazdy czekają na parkingu. Jeśli to niebywale dobre rozwiązanie dla turystów chcących przebywać w Polsce na więcej niż parę dni, bo duża ilość atrakcji jest albo rozsiana po mieście, albo jest na obrzeżach. Dzięki miejscom takim jak wypożyczalnia samochodów warszawa kojarzy się podróżującym z nieograniczonymi możliwościami. Bo tak w rzeczywistości większość osób ma pozwolenie na prowadzenie samochodów, więc lecąc już do jednego z najmniej kosztownych miejsc na kontynencie można odrobinę zaszaleć i ułatwić przemieszczanie się po kraju.

Gdy sprawdzamy wynajem samochodów lotnisko Warszawa-Modlin jest w czołówce najczęściej wypożyczających placówek w całym mieście. Szczerze samo wypożyczenie też jest dość drogie jak na krajowe warunki. Nie zaskakuje więc fakt, że większość tych miejsc zlokalizowana jest w terenach, gdzie łatwo spotkać bogatego turystę. Szczególnie, że pojazd może już być zawczasu na miejscu. Wpisując w wyszukiwarce „wypożyczalnia samochodów warszawa” od razu znajdziemy ciekawe oferty. Będąc w Warszawie nie zapomnijmy więc, że sposobów na podróżowanie jest wiele. Trzeba zdecydować się na ten, który będzie dla nas i dla zasobności portfela maksymalnie komfortowy.