Wymarzone wesele – jak je urządzić?

Wiele par ma duży problem z pomysłem na zorganizowanie ślubu i wesela. Niektórzy chcą przyjęcia na świeżym powietrzu, inni preferują elegancki lokal, a jeszcze inni decydują się na imprezę tematyczną. O czym trzeba pamiętać podczas urządzania wesela?

Ważne jest miejsce

Narzeczeni najczęściej mają dylemat gdzie wesele zrobić. Klimatyzowana sala podczas gorącego dnia to nierzadko jedyne rozważne rozwiązanie. Z drugiej strony wielu osobom marzy się przyjęcie na świeżym powietrzu, stąd też szukają odpowiedniego parku czy też ogrodu. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. W domu weselnym można liczyć na profesjonalną obsługę ekipy z dużym doświadczeniem.

Organizacja wesela w Warszawie

Autor: Franz Johann Morgenbesser
Źródło: http://www.flickr.com

Kelnerzy, posiłki, a nierzadko też dekoracje – wlicza się w cenę organizacji tego typu przyjęcia. Bardzo często jednakże okazuje się, że na atrakcyjną salę, która spełnia nasze wymagania przyjdzie nam poczekać dłuższy czas.
Nieco więcej zachodu kosztować będzie zorganizowanie imprezy pod namiotami. Poza samym zadaszeniem, meblami, dekoracjami, czy parkietem należy wynająć też firmę cateringową i zapewnić uczestnikom dostęp do toalety. W praktyce oznacza to, że nie wszystkie oddalone od cywilizacji miejsca sprawdzą się na weselne przyjęcie.

Tematycznie, czy standardowe?

Ostatnimi czasy modne są wesela tematyczne, czyli zorganizowane w określonym stylu – rustykalnym, eleganckim, albo nawiązującym do hobby młodej pary.

Jeśli jesteś pewien, że dane na opisywany temat będą dla Ciebie przydatne, to odwiedź proponowany serwis, który niewątpliwie tego typu wiadomości posiada.

Nie mniej popularne jest dekorowanie sali weselnej według konkretnego motywu przewodniego – mogą to być owoce, motyle, kwiatki, albo wybrany kolor. Niektórzy jednakże nie biorą tego pod uwagę i stawiają na tradycyjne rozwiązania.

Bez względu na to, czy chcielibyście wasze wesele zorganizować biorąc pod uwagę motyw przewodni, czy też najzwyczajniej zależy wam wyłącznie na doskonałej zabawie, warto pomyśleć o odpowiedniej rozrywce dla gości. Jakie atrakcje na wesele możemy przygotować?

Wszystko zależy od was i waszego budżetu – wypuszczanie gołębi, motyli, albo balonów, pokaz (kliknij tutaj taniec ognia koszalin) teatru ognia czy fajerwerków, a może karaoke, tudzież pokaz tańca – wszystko to może być dodatkowym elementem waszej uroczystości weselnej. Wystarczy tylko poszukać odpowiedniej firmy oferującej tego rodzaju atrakcje.