Urlop w Wietnamie dla niejednego turysty

W dzisiejszych realiach, mieszkańcy Polski mają właściwie nieskończone alternatywy wakacyjne do wyboru. Można podróżować po całej Europie, latać do Stanów, czy też do Australii. To za sprawą niewielkich linii samolotowych, które założyły własne agencje w Polsce, gdy ta została częścią Unii Europejskiej. Jeśli nie jesteś miłośnikiem zimy, i pragnąłbyś w tym okresie porządnie wygrzać się w jakimś z egzotycznych państw, powinieneś udać się na urlop do Azji.

morze - malowidło

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
wyobrażenie - morze

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Na kontynencie tym, miejscem z pewnością godnym wizyty będzie wietnam wczasy tam każdemu przypadną do gustu, gdyż jest to miejsce znane z wielu interesujących punktów turystycznych. Najlepszym czasem na pobyt tam będą terminy od stycznia do maja, wówczas nie występują opady a pogoda jest niezwykle miła. wycieczki do wietnamu raczej warto rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Jeśli organizujesz noworoczny wypad, szukaj biletu już przed urlopem, wówczas masz pewność otrzymania najlepszej okazji. Kiedy już zabukujemy lot, najpokaźniejsze opłaty będziemy już mieli z głowy. Gdyż koszt życia w Azji jest o wiele niższy niż w Polsce – kieszonkowe wielkości 100 dolarów wystarczy na długo.
Kiedy już zdecydujemy się na zaaranżowanie wycieczki do Wietnamu, musimy przemyśleć, co chcielibyśmy tam zwiedzić.odwiedź źródło tajlandia tajlandiaJednym z ciekawszych regionów w tym państwie, jest miasto Ho Chi Minh, mocniej wszystkim znane ze swojej dawnej nazwy – Sajgon. Będzie to autentyczna, miejska dżungla. Jeżeli nigdy wcześniej nie byliśmy w tego typu metropolii, będzie to dla nas szok, jednak wrażenia z tłocznych i jaskrawo rozjaśnionych ulic będą z pewnością niezapomniane.

Nie czekaj- przejdź do serwisu szklarska poręba noclegi, by uzyskać dodatkowe fakty na opisywany w wpisie zagadnienie. Oczekujemy na twą recenzję!

Z kolei jeśli chciałbyś zaznać typowych wakacji na plaży, powinieneś także zobaczyć Vung Tau, autentyczny nadmorski kurort z ciekawymi monumentami dla każdego. Tay Ninh to natomiast niewielkie, historyczne miasto, usytuowane wysoko w górach, gdzie możemy podziwiać jedną z najokazalszych świątyń w tej części kontynentu. Była ona założona w XX wieku. Jeżeli jednak szukasz egzotycznych, starszych budowli, niestety niedużo ich pozostało po wojnie.

Wczasy Wietnamie to idealny pomysł dla każdej persony, która nie znosi zimy i najmroźniejszy czas pragnie przetrwać w jakimś egzotycznym kraju. Wietnam sprawdzi się do tego najlepiej, gdyż znajdziemy tam wiele interesujących monumentów, a także będziemy mieli szansę wygrzewać się na plaży.