Szukasz idei na upominek dla kumpla? Jeśli wciąż nie – zerknij już teraz!

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia wiążą się z lawiną przygotowań. I to nie jedynie tych kulinarnych, ale i połączonych z upominkami dla przyjaciół. Co kupić dla męża, mamy, przyjaciółki, w miejsce standardowych skarpetek, książek czy kart upominkowych?
Oryginalnym i łatwym do wykonania pomysłem będzie podarowanie zdjęcia. Może to być wspólna fotka ewentualnie pozostałe wiadomości obraz, jaki druga osoba wyjątkowo ceni. Natomiast zamiast dawać małe fotki w standardowej ramie, spróbujmy wydrukować je w dużym rozmiarze.
drukowanie zdjęć
Źródło: http://www.sxc.hu

Intrygującym wyjściem są fotoobrazy, naniesione na płótno i naciągnięte na ramę. Takie zamówienie wymaga solidnego sprzętu, toteż musi to być druk wielkoformatowy Warszawa oferuje na szczęście sporo punktów, które zajmują się realizacją tego typu zleceń czytaj więcej Taki obraz sporządzony ze zdjęcia może mieć rozmaite rozmiary, trzeba więc zadbać, ażeby wyselekcjonować do niego zdjęcie (więcej informacji) z należycie wysoką jakością. Jeżeli mamy wątpliwości, zawsze można porozmawiać z pracownikiem drukarni. Zamiast fotoobrazu możemy także wybrać plakat, chociaż może on okazać się w mniejszym stopniu wytrzymały. Tak czy inaczej, koszt takiego podarku pozostanie współmierny z kupnem nowej lektury czy dobrej klasy szlafroka. Nie trzeba się bać – współcześnie tania drukarnia to częstokroć także dobra drukarnia, gdyż jest w stanie podyktować niższe ceny dzięki dużej ilości klientów.

Obrazy na płótnie i fachowe plakaty ze zdjęć to coraz częściej wybierane rozwiązanie trudności prezentu dla znajomych. Nie wymaga ono dużego nakładu pracy: wystarczy przesłać samo zdjęcie, chyba że pragniemy je samodzielnie obrobić, przykładowo nałożyć na nie filtr ewentualnie podrasować barwy. Resztą frapują się pracownicy drukarni, a termin realizacji, naturalnie różny w różnych firmach, wynosi mniej więcej 3 do 5 dni roboczych. O ile zainteresujemy się tym tematem już teraz, pozostanie nam sporo czasu przed Bożym Narodzeniem na spokojne przygotowanie pierogów i posprzątanie mieszkania.