Rejsy po bałtyku – niezapomniana podróż po nieznanym

Moc turystów doceniło już piękno polskiego morza. Moc z nich wraca do Polski, by ponownie zobaczyć jego piękno i poczuć ten specyficzny klimat. Czym tak przyciąga polskie morze?

Spacerując ścieżkami Gdańska nietrudno poczuć, że wiąże się z nim bogata historia Polski.

Czy interesują Cię przedstawiane tematy? Jeśli tak, to odszukaj więcej i odnajdź więcej informacji na omawiany temat – zapewne będą bardzo wciągające.

Nietypowe budownictwo, doskonała kuchnia i niezapomniany klimat wpływają na to, że każdego roku przewija się przez miasto pełno turystów – nie tylko polskich, ale także i zagranicznych. Dlainteresujących się zabytkami miasto daje dużo interesujących miejsc, jakie pozwolą przybliżyć historię kraju. Dla turystów, którzy chcą posmakować polskiej, nadmorskiej kuchni, miejscy restauratorzy mogą zaskoczyć smacznymi potrawami rybnymi, pochodzącymi z okolicznych, nadmorskich wiosek.

Morze Bałtyckie
Autor: mmlolek
Źródło: http://www.flickr.com

A po zakończonym zwiedzaniu, nasyceni polskimi smakołykami, można skierować się nad morze. Jeśli pogoda rozpieszcza słońcem wiele turystów rusza na plażę, by zażyć sporej dawki witaminy D jak również uzyskać ładną opaleniznę. Ale nie wszyscy turyści chcą na opalanie się z tłumem nieznanych ludzi na plaży. Dla takich ludzi Gdańsk posiada specjalne oferty: rejsy po bałtyku lub – jeszcze bardziej kameralnie – wynajem jachtów gdańsk.
Wynajem jachtów Gdańsk to znakomite rozwiązanie dla firm, które chcą poprowadzić nietypowy event (event manager) firmowy. Wybrane firmy organizują regaty jachtami, co również może stanowić niesamowitą podróż, a przy tym dać możliwość zobaczenia miasta i całej zatoki z nowej perspektywy – od strony wody.

Rzadko jednak z wynajmu jachtów korzystają prywatni turyści. Dla takich turystów Gdańsk ma do zaproponowania rejsy po bałtyku, jakie spotykają się z dużą aprobatą turystów. Natomiast sam koszt takiej wyprawy jest już znacznie tańszy aniżeli wynajem jachtu Gdańsk. Jeśli więc myślisz, aby spędzić wakacje nad naszym morzem, jesteś nad naszym morzemkrajowym Bałtykiem po raz pierwszy, lub zwyczajnie nie oglądałeś jeszcze Pomorza od strony wody, koniecznie zaplanuj sobie jeden słoneczny dzień i zamiast leżenia na plaży dla odmiany zdecyduj się na rejsy po bałtyku – niezapomniane wrażenia gwarantowane!