Pomysł na weekend w Kazimierzu Dolnym – spełni oczekiwania każdego

Weekend w Kazimierzu Dolnym to doskonała propozycja dla osób, które chcą odpocząć w pojedynkę, spędzić romantyczne chwile z partnerem bądź zapewnić całej rodzinie aktywny wypoczynek w wyjątkowych okolicznościach. W tej miejscowości wskazówki zegara obracają się jakby wolniej aniżeli w stolicy Polski.

ćwiczenia - fotka

Autor: PSIORTAL .pl
Źródło: http://www.flickr.com

Doskonała propizycja dla singla

wyjazd - stykówka

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Kazimierz Dolny to idealne miejsce, by naładować się pozytywną energią. Decydując się na weekend pod warszawą w pojedynkę możemy oczyścić umysł, uporządkować myśli i po prostu uciec na chwilę przed zgiełkiem stolicy. Komfortowy pokój, pyszne jedzenie, dłuższe wędrówki po malowniczych okolicach, ciekawe atrakcje zapewniane przez hotele to doskonała propozycja dla singla. Urokliwa atmosfera Kazimierza Dolnego decyduje o tym, że jednak nierzadko samotny wyjazd zamienia się w początek nowej znajomości, przyjaźni lub czegoś więcej…

Weekend dla zakochanych

weekend w kazimierzu dolnym to także doskonały pomysł na 2-dniową randkę lub rocznicowy prezent. Mieszkając na co dzień w Warszawie czasem po prostu chce się spakować walizkę by uciec gdzieś z bliską osobą. Okazuje się, iż wcale nie trzeba szukać daleko. Kazimierz Dolny jest przyjazny zakochanym – można tu znaleźć nastrojowy rynek, piękne trasy do spacerów i małe kawiarenki. Odpowiedni hotel sprawi, iż zakochani będą mogli czerpać maksimum przyjemności z weekendu. Dodajmy do tego znakomitą kuchnię, wino i relaks w jacuzzi i partnerzy na pewno poczują “motylki w brzuchach”.

zbliżenie - wyjazd

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com

Radosny czas w otoczeniu rodziny

Kazimierz Dolny to również świetne miejsce na rodzinny wypad. W Kazimierzu Dolnym znajdziemy folwark, który z pewnością zaciekawi najmłodszych. Dodatkowe atrakcje proponowane przez hotele, takie jak sala kinowa, pokój gier, bilard czy kręgle, nie pozwolą się nudzić ani dzieciom ani osobom dorosłym, nawet jeśli wybrany weekend okaże się deszczowy. A kiedy już wyjdzie słońce, można udać się na boisko, bezpieczny plac zabaw albo na lodowisko. Koniecznie trzeba zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie przy słynnej fontannie i zobaczyć piękne zabytki. Świetnym pomysłem będzie także wycieczka rowerowa wcześniej zaplanowaną trasą. Niektóre hotele w Kazimierzu Dolnym zapewniają zabawy pod okiem profesjonalnych animatorek. Zostawiając dzieci pod dobrą opieką w ferworze zabawy, dorośli mogą udać się na masaż (masaż leczniczy kraków) bądź po prostu spędzić chwile tylko ze sobą.