Polowanie w Afryce to nie tylko pozbawione krwi safari

Myślistwo to pasja, której oddają się mnóstwo mężczyzn w każdym kraju. Również w naszym kraju będzie znaczna grupa osób zajmujących się myślistwem. W chwili obecnej jest to hobby, któremu oddają się nie tylko mężczyźni, ale również wiele pań.

zbliżenie - sprzęt

Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com

Myślistwo jest to hobby z pewnością bardzo męskie. W gronie myśliwych nie braknie jednak i kobiet. W Polsce funkcjonują liczne koła łowieckie, których członkowie licznie biorą udział w polowaniach urządzanych przez ich macierzyste koła. Jednak do naszego kraju zjeżdżają się również pokaźne grupy myśliwych spoza naszego kraju. Naprzeciw takim gościom wychodzą różnorodnego typu koła łowieckie i biura, jakie trudnią się organizowaniem polowań. polowania w polsce cieszą się ogromną popularnością między innymi wśród mieszkańców krajów skandynawskich. Pośród zagranicznych turystów ogromną popularnością wyróżniają się polowania w Polsce na dziki. Równie pokaźną grupą myśliwych z zagranicy, jak mieszkańcy Skandynawii stanowią myśliwi zjeżdżający do Polski z Holandii – https://eena.pl/, Belgii, Francji a także z Niemiec.

Jeżeli poszukujesz analogicznych wiadomości, co te opisane w tym wpisie, to w artykule znajdującym się tutaj z pewnością je odnajdziesz.

Myśliwi ci przyjeżdżają do Polski nie jedynie, by zapolować na dziki, ale również na większą zwierzynę.

Polowanie

Autor: Sheila Hudson
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, jak zagraniczni myśliwi chętnie przyjeżdżają na polowania do naszego kraju, tak polscy myśliwi chętnie wyjeżdżają polować terenach zagranicznych. Pośród nich w szczególności wielu interesuje możliwość polowania w afryce. Popularne polowania w Afryce odbywają się na specjalistycznie do tego zorganizowanych farmach łowieckich. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele przedsiębiorstw, które zajmują się przygotowywaniem polowań na terenie kontynentu afrykańskiego.

Zajmują się te firmy kompletną organizacją wycieczek, oferując między innymi opiekę ze strony pilotów, którzy dodatkowo mogą także tłumaczyć. Polowania organizowane są w licznych krajach. Jednym z nich jest RPA. Zakupując udział w tak przygotowanym polowaniu każdy z myśliwych ma możliwość odstrzelenia guźca, kudu, impali i gnu pręgowanego. Wyprawy organizowane będą także do Zimbabwe, Mozambiku i Tanzanii. Lista zwierząt, jakie można upolować dotyczy wobec tego nie tylko gatunki wcześniej wspomniane. Możesz ponadto zapolować także na lwy, lub gepardy.