Organizacja ślubu oraz wesela – samemu czy z dużą pomocą wedding plannera?

Ślub i wesele to niewątpliwie jedne z najpiękniejszych wydarzeń w życiu, na które właściwie każdy z nas czeka z wielką niecierpliwością. Jeśli ten piękny dzień jest jeszcze przed Tobą, ogromnie Ci zazdrościmy, a jednocześnie wiemy, jak dużo czasu będziesz musiał poświęcić na organizowanie wszystkiego. Teraz bierzemy pod lupę wedding plannerów – czy opłaca się korzystać z ich usług?

Samodzielne przygotowanie ślubu oraz wesela
Jeżeli zdecydujesz się na samodzielne organizowanie ślubu oraz wesela, wtedy bez wątpienia będziesz musiała poświęcić na to o wiele więcej czasu niż w wypadku zatrudnienia wedding plannera.

Tylko teraz obejrzyj także (https://kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/zaproszenia-slubne/ekologiczne-zaproszenie-slubne-z-kalka-slim-vintage) ten artykuł, który jest niezwykle ciekawy. Wykonaj to już w tym momencie! Przekonasz się, że naprawdę trzeba to zrobić!

Z drugiej strony bez wątpliwości zapłacisz o wiele mniej – po pierwsze odpadają koszty zatrudnienia samego konsultanta ślubnego, a równocześnie wiele rzeczy, takich jak przykładowo ozdoby, będziesz mogła dostać o wiele taniej. Przykładowo jeżeli chodzi o dekoracje dekoracje urodzinowe bielsko ślubne poznań zwykle jest w stanie na różnego rodzaju targach zaproponować je w nawet o połowę niższej cenie niż w wypadku zakupu ich bezpośrednio przez Twojego konsultanta w jego znajomym sklepie.

dekoracje ślubne

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

Korzystanie z usług konsultanta
Jeśli się na to zdecydujesz, wtedy z pewnością organizacja wesela zajmie Wam o wiele mniej czasu – to fantastyczna opcja dla zapracowanych ludzi. Konsultant będzie mógł podsunąć Ci ciekawe rozwiązania, na które niewątpliwie sama byś nie wpadła. Dodatkowo taka organizacja ślubów poznań zwykle odbywa się bardzo szybko – wedding planner będzie mógł załatwić zorganizować Ci wesele nawet w kilka miesięcy, podczas gdy przy samodzielnym organizowaniu imprezy będziesz musiała zwykle czekać nawet dwa lata!

Podsumowanie
Jeśli zależy Wam na czasie, a jednocześnie jesteście w stanie przeznaczyć na zorganizowanie Waszego ślubu oraz wesela nieco więcej funduszy niż normalnie, wówczas konsultant weselny na pewno będzie dobrym pomysłem. Samodzielne planowanie ślubu oraz wesela to z kolei rozwiązanie najlepsze dla tych, którzy chcą nieco zaoszczędzić, mają sporo wolnego czasu, a jednocześnie nie śpieszy im się aż tak bardzo ze zorganizowaniem swojego ślubu i wesela. To, na którą opcję w końcu się zdecydujecie, oczywiście może należeć wyłącznie do Was, bo to przecież Wasz najpiękniejszy dzień!