Niezbędne wyposażenie każdego gabinetu kosmetycznego

Chcesz stworzyć gabinet kosmetyczny? A może prowadzisz już taki biznes i chcesz wymienić używany sprzęt na nowy, który zapewni odpowiednią renomę? Podpowiadamy co jest podstawą wyposażenia każdego gabinetu kosmetycznego.

Fotel do salonu kosmetycznego

kadr - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Bez wątpienia żadnen salon nie może funkcjonować bez fotela, który pozwala na wykonywanie zabiegów. Taki fotel musi zapewnić wygodę klientki w czasie długiego zabiegu, ale również powinien umożliwić komfortowe warunki pracy, polegające na łatwym dostępie do poszczególnych partii ciała. Oprócz standardowych foteli uniwersalnych, producenci wyposażenia do gabinetów kosmetycznych oferują także specjalne fotele, przeznaczone do konkretnych zabiegów. Z pewnością dużym obszarem działalności każdego salonu kosmetycznego są zabiegi dotyczące pielęgnacji stóp oraz paznokci. Praktycznie w ofercie każdego takiego salonu znajdziemy pedicure. To zabieg kosmetyczny, któremu poddaje się paznokcie u stóp. Możemy wyróżnić kilka rodzajów zabiegu pedicure – kosmetyczny, leczniczy i biologiczny – w każdym z tych przypadku konieczny jest fotel do pedicure.

Masz jakieś problemy ze wyszukaniem potrzebnych informacji? To spójrz na tekst (http://www.coraltravel.pl/wakacje/Hiszpania) dostępny na tej stronie a przekonasz się, że to jest wszystko, co konieczne.

Ten fotel gwarantuje trzymanie stóp we właściwej, stabilnej pozycji, Różne możliwości regulacji pozwalają na dostosowanie fotela do indywidualnych potrzeb. Wyjątkowo wygodne są fotele sterowane elektrycznie za pomocą pilota. Użyteczne będą też modele wyposażone w brodzik.

Czemu warto kupić autoklaw parowy?

płótno - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy salon kosmetyczny powinien być wyposażony w sprzęt do sterylizacji. Do tego celu wykorzystywane są parowe autoklawy. Takim właśnie urządzeniem jest autoklaw klasy b. Posiadanie tego sprzętu świadczy o poważnym podejściu do oferowanych usług. Sterylizacja to w gabinetach kosmetycznych absolutny standard.

Sprawdź większą ilość detali, a zobaczysz inne treści, które z pewnością też Cię zaciekawią. Nie czekaj więc i użyj linku chińska hurtownia!

Poza tym, sterylizacja na najwyższym poziomie może mieć doskonałe walory marketingowe oraz wpłynąć na renomę salonu. Salon, który zapewnia poczucie bezpieczeństwa poprzez stosowanie autoklawu do sterylizacji najnowszej generacji na pewno będzie chętniej odwiedzany przez klientów.

Próby wprowadzania oszczędności w zakresie sterylizacji mogą skończyć się tragicznie dla klientów, a co za tym idzie doprowadzić do niepochlebnej opinii o danym miejscu. Brak sterylizacji sprzętu może doprowadzić do różnych chorób czy uczuleń i jest zwyczajne niemoralne.