Na narty możesz jechać także za granicę, Italia proponuje wręcz znakomite warunki do szaleństwa na stoku

Narty stały się niesamowicie modną dyscypliną sportową, uwielbia ją coraz więcej Polaków. Dzisiaj zwolennicy białego szaleństwa nie mają powodu już ograniczać się jedynie do rodzimych kurortów narciarskich, coraz więcej biur turystycznych oferuje ciekawe wyprawy na narty do zagranicznych kurortów. Choć polskie ośrodki są na przyjęcie narciarzy wyśmienicie przyszykowane, warto nieraz wybrać się gdzieś dalej oraz skosztować odmiennych warunków.

Już dziś wybierz się na narty autokarem
W sytuacji, gdy miłośników narciarstwa znuży już jeżdżenie wciąż po tych samych trasach, mogą pokusić się na wyprawę zagraniczna oraz jechać na narty autokarem. Coraz więcej biur podróży oferuje ten wariant rozrywki, co łączy się z dużym powodzeniem, jakim on się cieszy. Jeszcze do niedawna nasi narciarze zazwyczaj decydowali się na stoki zlokalizowane w Tatrach. Teraz coraz częściej wybierają dalsze regiony Europy, jak chociażby Austrię, Niemcy czy Włochy.

Jeśli tego typu problematyka jest dla Ciebie ważna, to koniecznie zerknij na serwis, który na pewno również przypadnie Ci do gustu.

Italia przez dłuższy czas bywała utożsamiana ze słonecznym odpoczynkiem na wybrzeżu, jednakże trzeba przyznać, że kraj ma doskonałe warunki do rozrywek na śniegu i okazuje się dobrze przygotowany na przyjęcie turystów.

Wybierz się na narty do Włoch

wyjazd na narty

Autor: Kyle Pearce
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy rozchodzi się o wyjazdy na narty włochy szczycą się wielkim zainteresowaniem wśród turystów, bo w kraju tym panują dosłownie idealne warunki do uprawiania dyscyplin na śniegu. Włoskie Dolomity to gwarancja wspaniałych krajobrazów i doskonale przyszykowanych tras zjazdowych. Również baza hotelowa w tym regionie Europy okazuje się znakomicie przygotowana na przyjęcie narciarzy. Turyści mogą zameldować się w hotelach, pensjonatach oraz schroniskach, a gdy zmęczy ich już jazda na stoku, mogą skorzystać z wielu innych atrakcji znajdujących się na miejscu. Dziś takie wycieczki organizuje wiele biur turystycznych, niemniej dużo osób decyduje się na wyjazd na własną rękę. W przypadku, kiedy jeszcze nigdy nie wyjechało się poza granice na narty Włochy najlepiej odwiedzić razem ze zorganizowaną wycieczką. Przez to wszystkie formalności będą już dopełnione i nie będzie musiało kłopotać się o kwaterunek, lot lub dojazd na miejsce.

Podobne wyjazdy to wspaniała przygoda i moc zabawy. Należy pamiętać też o tym, że tego rodzaju kurorty proponują rozrywki dla calutkiej rodziny, oferują liczne udogodnienia i atrakcje, więc takie wyjazdy na narty mogą stać się wyśmienitą rodzinną wycieczką.