Kilka słów na temat wyboru najlepszego parkingu przy lotnisku Warszawa/Modlin

Masz w planach polecieć z lotniska Warszawa-Modlin? Pamiętaj o bezpiecznym parkingu i zaoszczęść sobie stresu.

parking w modlinie
Autor: fuyuki-method
Źródło: http://www.flickr.com

Bez względu na to czy planujemy krótki bądź dłuższy wyjazd za granicę, nierzadko pojawia się zagwostka co zrobić z autem. Wybierając lotnisko Modlin parking to też niezwykle istotna kwestia dla tych, którzy chcieliby dojechać na terminal autem oraz zostawić go w bezpiecznym miejscu, aż do powrotu.

Port Lotniczy Warszawa-Modlin to międzynarodowy port lotniczy mieszczący się Nowym Dworze Mazowieckim, zlokalizowany ok. 35 kilometrów od śródmieścia stolicy kraju. Terminal Warszawa/Modlin obsługuje loty rejsowe krótkiego oraz średniego zasięgu – tanich linii lotniczych – do miast na terenie Europy, loty krajowe i rejsy czarterowe. Port Warszawa/Modlin ma obsługiwać pewną część ruchu lotniczego, jakie dotychczas było kierowana Lotnisko Chopina w Warszawie. parking przy lotnisku Warszawa-Modlin pozwala podróżującym zaoszczędzić sobie stresu związanego z poszukiwaniem miejsca, w którym można zostawić pojazd na czas nieobecności jego użytkownika.

Szukając właściwego parkingu trzeba zwrócić szczególna uwagę, by był on strzeżony, bezpieczny oraz najlepiej czynny 24 h przez 7 dni tygodnia. Plac parkingu powinien być odpowiednio utwardzony, porządnie ogrodzony, oświetlony oraz wyposażony w monitoring. Wszystko to sprawia, że można być spokojnym o swoją własność i nie będzie trudu z jej odebraniem nawet jeżeli lądowanie samolotu w drodze powrotnej planowane jest na godziny nocne lub wczesne godziny poranne. Oczywiście istotna jest także kwestia odległości parkingu od terminala. Najlepiej wybrać taki parking, który mieści się kilka minut drogi od terminala. Jeżeli chcemy wykupić parking, który położony jest znacznie dalej, powinniśmy dowiedzieć się czy w pobliżu zapewniony jest transfer autobusem. Decydując się na dany parking z dużym wyprzedzeniem możemy liczyć na atrakcyjne ceny (strona warta odiwedzenia).