Kategorie nakładania wzorów na odzież

Nie ma człowieka, który nie posiadałby w swojej garderobie chociażby jednej koszulki posiadającej ciekawy nadruk w charakterze napisu, bądź grafiki. Kiedyś produkty tego typu w krótkim czasie znajdywały się w koszu, gdyż nadruk pękał, spierał się oraz stawał brzydki, lecz obecnie nowoczesne metody nadruku sitowego sprawiają, że koszulki te bez trudu można prać w wysokich temperaturach, a nawet prasować, a mimo to i tak pozostaną one w takim samym stanie. Co ważniejsze – istnieje możliwość zakupienia koszulki z własnym nadrukiem, toteż również i one będą odporne na wysokie temperatury.

stykówka - ubrania

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com

Sitowy druk, inaczej mówiąc sitodruk to jednak z innowacyjnych technik druku, która nakłada na tkaną siatkę, wykonaną z włókien syntetycznych, bądź też metalową właściwy szablon, a w późniejszym czasie dochodzi do tak zwanego przetaczania odbitki, czyli przekładania farby przez matrycę. Ów siatka z reguły zawiera od stu do stu pięćdziesięciu włókien na centymetr. Wykonanie tego polega na kilku różnych procesach, lecz jedno jest pewne – sitowy drukowanie etykiet na butelki odznacza się dużą odpornością na pranie, nazbyt wysokie temperatury i częste prasowanie.

Jeżeli zainteresował Cię prezentowany wątek, to oceń pozostałe równie ciekawe witryny, które zawierają nie mniej ważne informacje.

W sprawie takiej jak właśnie sitodruk częstochowa jest w posiadaniu firm, które posiadają duże doświadczenie w tejże technice na co dzień, posiadając tym samym duże doświadczenie. Co więcej, istnieje również inna możliwość nałożenia na odzież, bądź inne produkty ciekawego wzoru – w centrum zainteresowania w chwili obecnej jest haft komputerowy częstochowa natomiast również i tę technikę zna od podszewki.

Haft ten nigdy nie blaknie i nie kruszy się, bowiem jest nakładany za pomocą odpowiednich maszyn w charakterze przemysłowych automatów hafciarskich. To wszystko nie byłoby jednak możliwe bez odpowiednich programów internetowych.