Jeśli na narty to wyłącznie za granicę – Austria i Włochy oczekują na narciarzy z świetnie przygotowanymi stokami

Narciarstwo cieszy się wśród naszych rodaków znacznym powodzeniem. Co roku na trasy narciarskie wylegają narciarze w różnym wieku, także seniorzy oraz ci najmłodsi. Coraz częściej bywa tak, że narciarze nie ograniczają się jedynie do polskich tras i ochoczo odwiedzają także zagraniczne kurorty. W przypadku, kiedy marzy się o takiej zimowej wyprawie, można zgłosić się do biura podróży i dowiedzieć się, jak przedstawia się ich oferta zaplanowana pod kątem rozrywek na śniegu.

Na narty do Austrii
W kraju nie brak doskonale zaprojektowanych ośrodków narciarskich, ale nasi rodacy coraz częściej wybierają zagraniczne kurorty, które gwarantują wprost doskonałe warunki do białego szaleństwa. Wielkim zainteresowaniem wśród polskich narciarzy może pochwalić się Austria narty to jeden z najistotniejszych powodów obierania tego kierunku przez Polaków. Austriackie kurorty narciarskie są doprawdy znakomicie przyszykowane oraz oferują optymalne warunki do uprawiania narciarstwa i snowboardu. W dodatku ośrodki narciarskie w Austrii są położone w niezwykle pięknych miejscach, zatem można podziwiać zjawiskowe widoki.

Narty w Austrii

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Italia nie tylko słoneczna!
Jeżeli chodzi o wyjazdy na narty Włochy cieszą się równie dużym powodzeniem, bo panują tam wręcz idealne warunki do uprawiania narciarstwa. Polacy, którzy jeżdżą na narty do Italii, niejednokrotnie decydują się na Dolomity, bardzo malownicze i piękne pasmo górskie. Mieszczą się tutaj najpopularniejsze ośrodki narciarskie, gdzie panują znakomite warunki do sportu oraz odpoczynku. Polscy narciarze chętnie wybierają ten kierunek turystyczny, ponieważ można tutaj nie tylko pojeździć, lecz też ujrzeć sporo ciekawych rzeczy.

Można też na własną rękę
Osoby, które chcą pojechać na narty za granicę, nie bywają skazane na propozycje prezentowane przez biura podróży. Równie dobrze mogą jechać na własną rękę, należy tylko załatwić sobie przelot i zarezerwować pokój w hotelu.

Chcesz pogłębić swoją wiedzę z tego tematu? Służymy pomocą. Trzeba przejść na kolejną stronę i tam dowiedz się więcej bth wiadomości.

Coraz więcej osób wybiera ten wariant odpoczynku, jeżdżąc za granicę na ferie, święta albo krótkie weekendy. Ten rejon świata okazuje się dobry o dowolnej porze roku, ponieważ zimą można tutaj uprawiać dyscypliny zimowe, a latem wędrować po górach i podziwiać cudowne pejzaże.