Jakie mają zalety banery i roll-upy, czemu wykorzystuje się je tak często w reklamie.

Mimo faktu, że internetowa reklama zdobywa coraz większą popularność, to mimo wszystko tradycyjne metody w dalszym ciągu z dużą skutecznością wykorzystuje się w niejednej sytuacji. Udając się przykładowo na jakąś konferencję, targi czy spotkanie promocyjne z pewnością znacznie lepiej da sobie radę duży, kolorowy roll-up, niż malutki laptop z migającą reklamą.

Roll-up reklamowy przy wejściu na spotkanie

Autor: Achim Hepp
Źródło: http://www.flickr.com

A że takie nośniki są bardzo tanie, proste w wykonaniu i przewożeniu, to się zwyczajnie z nich często korzysta. Roll-up złożony jest zaledwie z kilku elementów, czyli stojaka, rolki i nawiniętej na nią planszy reklamowej. Dzięki takiej prostocie rozłożenie go będzie zajmować raptem parę chwil, a wymiana reklamy niewiele dłużej. Oprócz tego całość waży parę kilo i zapakowana jest w wygodną torbę, dzięki czemu nawet słabsze osoby bez żadnego problemu sobie poradzą z zaniesieniem na miejsce i montażem.

Jeśli sądzisz, że odnajdziesz interesujące treści w sieci, to przejdź do opisywanego problemu oraz kliknij w odnośnik znajdujący się tu.

Dużym plusem tego nośnika reklamowego jest także wysoka skuteczność. Na reklamie wydrukować bowiem można co się tylko chce, a wszystko powinno być estetyczne i trwałe.

Podobną mobilność i skuteczność mają także reklamowe banery, one też są jednym z klasycznych i niezwykle chętnie stosowanych przy różnego rodzaju promocjach nośnikiem. Doskonale sprawdzają się przy reklamowaniu najróżniejszych usług i produktów, ale można za ich pomocą reklamować także najróżniejsze wydarzenia sportowe czy kulturalne. Tak naprawdę banery należą do jednej z tańszych metod reklamy, gdyż przeciętny koszt ich wykonania będzie wynosił kilkaset złotych, zależnie od wielkości i użytego materiału. Cechują się też bardzo dużą wytrzymałością, gdyż są w pełni odporne na działanie warunków pogodowych, a sposób wytwarzania gwarantuje, że wydrukowane obrazy cały czas będą wyglądać bardzo dobrze. Podobnie jak przy rollupach, tanie banery są niezwykle wygodne do przewożenia.

Z uwagi na to, że złożone są w zasadzie z samej tkaniny, to szybko je można złożyć i zawieźć w inne miejsce.

Poczekaj minutę! Zainteresował Cię post? Masz ochotę na kolejne istotne informacje (http://www.mcrsklep.pl/pl/centrala-mcr-ixega-pro)? To miłe. Kliknij w podany link i przeloguj się do strony z detalami na wybrany temat.

Bardzo łatwy jest też montaż, ponieważ zwyczajnie się je wiąże za pomocą odpowiednich linek i sznurków.