Jak usunąć cellulit?

Pomarańczowa skórka na udach i pośladkach spędza niejednokrotnie sen z powiek wielu kobiet. Panie podejmują walkę z cellulitem zwłaszcza wiosną, gdy słoneczna pogoda zapowiada nadchodzące lato. Jak pozbyć się problemu?

Ruch i dieta

akt - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze nawet preparaty likwidujące cellulit nie będą działać, jeżeli zaniedbywać będziemy dietę i aktywność fizyczną. Ograniczenie tłustych i słodkich potraw oraz dobrze dopasowane ćwiczenia, wzmacniające mięśnie nóg i pośladków mogą zdziałać cuda. Zamiast więc popołudnia spędzać na kanapie oglądając telewizję, zdecydowanie lepiej i zdrowiej będzie udać się na półgodzinny spacer. Nie zawadzi też modyfikacja codziennego menu. Słodycze i fasy-foody warto zastąpić zbilansowanymi posiłkami, jakie dostarczą organizmowi energii do działania i zapewnią mu wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Zamiast słonych i słodkich przekąsek znacznie lepiej jest spo żywać owoce i warzywa, a słodzone napoje gazowane zastąpić wodą mineralną, jak również czerwoną i zieloną herbatą.

Jakie kosmetyki?

skóra - migawka

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

W walce z cellulitem spore znacznie ma również odpowiednia pielęgnacja. Jeżeli nie wiemy, jakiego typu specyfiki nam pomogą, warto pojawić się w salonie piękności, gdzie kosmetyczka poznań podpowie, jaki krem będzie dla nas faktycznie skuteczny. Pamiętajmy, aby systematycznie robić peeling – masaż szorstką rękawicą pobudzi krążenie i wygładzi skórę. Na uda i pośladki po takim zabiegu warto zastosować dedykowany krem. Zamiast rękawicy możemy użyć fusów z kawy, która potrafi skutecznie zwalczać tego rodzaju przypadłość.

obrazek - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

A może gabinet?

Kosmetyczka Poznań z pewnością też zaproponuje dogodny zabieg, który pomoże nam pozbyć się problemu. karboksyterapia poznań stosowana jest do zwalczania oznak starzenia się skóry, ale też sprawdzi się w przypadku kobiet, jakie nie potrafią dać sobie rady z cellulitem. Warto przy tym nadmienić, że karboksyterapia stosowana jest także na rozstępy.

Poddając się takiemu zabiegowi możemy zatem pozbyć się dwóch problemów jednocześnie. Pamiętajmy jednak, żeby wybierać tylko polecane gabinety i salony kosmetyczne.

Myślisz, że wymienione informacje są absorbujące? Doskonale, więc z pewnością szczegóły tu laser na naczynka opublikowane również Cię zainteresują.

Jeżeli oddamy się w ręce mniej obeznanych osób, może to spowodować pogorszenie wyglądu, zamiast jego poprawienie.