Jak usunąć cellulit?

Pomarańczowa skórka na udach i pośladkach spędza niejednokrotnie sen z powiek wielu kobiet. Panie podejmują walkę z cellulitem zwłaszcza wiosną, gdy słoneczna pogoda zapowiada nadchodzące lato. Jak pozbyć się problemu?

Ruch i dieta

akt - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepsze nawet preparaty likwidujące cellulit nie będą działać, jeżeli zaniedbywać będziemy dietę i aktywność fizyczną. Ograniczenie tłustych i słodkich potraw oraz dobrze dopasowane ćwiczenia, wzmacniające mięśnie nóg i pośladków mogą zdziałać cuda. Zamiast więc popołudnia spędzać na kanapie oglądając telewizję, zdecydowanie lepiej i zdrowiej będzie udać się na półgodzinny spacer. Nie zawadzi też modyfikacja codziennego menu. Słodycze i fasy-foody warto zastąpić zbilansowanymi posiłkami, jakie dostarczą organizmowi energii do działania i zapewnią mu wszystkie najważniejsze składniki odżywcze.

Masz ochotę dowiedzieć się więcej na opisywany wątek? To bardzo dobrze, gdyż pod linkiem łysienie androgenowe męskie leczenie wrocław odnajdziesz ciekawe dane, które Cię wciągną.

Zamiast słonych i słodkich przekąsek znacznie lepiej jest spo żywać owoce i warzywa, a słodzone napoje gazowane zastąpić wodą mineralną, jak również czerwoną i zieloną herbatą.

Jakie kosmetyki?

skóra - migawka

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

W walce z cellulitem spore znacznie ma również odpowiednia pielęgnacja. Jeżeli nie wiemy, jakiego typu specyfiki nam pomogą, warto pojawić się w salonie piękności, gdzie kosmetyczka poznań podpowie, jaki krem będzie dla nas faktycznie skuteczny. Pamiętajmy, aby systematycznie robić peeling – masaż szorstką rękawicą pobudzi krążenie i wygładzi skórę.

Gdy dojdziesz do wniosku, że przydatne okazałyby się uzupełniające treści na opublikowany temat, to kliknij ten link i sprawdź ponadto inne wiadomości (http://www.focusclinic.pl/implantologia/).

Na uda i pośladki po takim zabiegu warto zastosować dedykowany krem. Zamiast rękawicy możemy użyć fusów z kawy, która potrafi skutecznie zwalczać tego rodzaju przypadłość.

obrazek - skóra

Autor: Adam Mirowski
Źródło: http://www.flickr.com

A może gabinet?

Kosmetyczka Poznań z pewnością też zaproponuje dogodny zabieg, który pomoże nam pozbyć się problemu. karboksyterapia poznań stosowana jest do zwalczania oznak starzenia się skóry, ale też sprawdzi się w przypadku kobiet, jakie nie potrafią dać sobie rady z cellulitem. Warto przy tym nadmienić, że karboksyterapia stosowana jest także na rozstępy.

Poddając się takiemu zabiegowi możemy zatem pozbyć się dwóch problemów jednocześnie. Pamiętajmy jednak, żeby wybierać tylko polecane gabinety i salony kosmetyczne. Jeżeli oddamy się w ręce mniej obeznanych osób, może to spowodować pogorszenie wyglądu, zamiast jego poprawienie.