Chcesz skutecznie wysmuklić swoje ciało? Kreatyna wspomoże Twoją pracę

Jaka dziewczyna nie chciałaby być wiecznie smukła, piękna oraz młoda? Innowacyjne preparaty pozwalają na uzyskanie takich efektów, nawet bardziej otyłym kobietom.Jak?

dieta na odchudzanie

Autor: Steve Davis
Źródło: http://www.flickr.com

Liczna część kobiet, pragnąc zgubić zbędne kilogramy katuje się drakońskimi dietami, często głodówkami, które umożliwiają uzyskanie zaplanowanego celu, typu: 3 kilogramy na m-c. Jednak taka forma walki z nadwagą kończy się prawie tak samo – szybkim zbiciem wagi i równie szybkim powrotem do wagi poprzedniej. Inne panie porzucają pomysły na diety-cud i zamiast tego ostro biorą się do pracy, czyli zdrowe odżywianie połączone z mocną dawką sportu. Przy czym do najczęściej wybieranych sportów należą: bieganie, basen a także fitness. Poza tym, poprzez suplementy diety odchudzanie może być jeszcze bardziej skuteczne. Szczególnie, jeśli pragniemy utracić nadmiar wody z organizmu. Wiele tego rodzaju preparatów oparta jest na naturalnych składnikach uskuteczniających prawidłową pracę organizmu, usuwając przy tym nadmiar wody oraz toksyny. Wiele ludzi przetestowało już na sobie i przekonało się, że suplementy diety odchudzanie uskuteczniają, bo sporo z nich zawiera również składniki hamujące chęć podjadania, co też znakomicie przekłada się na masę ciała.
Jeśli zależy nam nie tylko na schudnięciu, ale również wyrzeźbieniu swojego ciała, warto przy wyborze suplementów sprawdzić, czy zawarta jest w nich kreatyna. Ogólnie mówiąc, 98% kreatyny u człowieka mieści się w jego mięśniach. Niewielkie ilości tego związku występują też w mózgu, wątrobie, nerkach oraz jądrach. Dla osoby ważącej 70 kilogramów dzienne zapotrzebowanie na kreatynę wynosi 2g, z czego połowa powstaje z aminokwasów. Druga połowa musi zostać uzupełniona żywnością.

Sprawdź autorski serwis! W nim czeka na Ciebie kolejna świetna dawka rzetelnych wpisów na ów temat. Nie zwlekaj!

A w czym jest najwięcej kreatyny? Otóż okazuje się, że mięso i ryby to najlepsze źródło do zdobycie tego, jakże cennego w budowaniu masy mięśniowej, składnika. W wielu przypadkach składnik ten nie jest dostarczany do organizmu w niewystarczającej ilości, dlatego też osoby uprawiające sporty, aw szczególności sporty siłowe sięgają po suplementy diety z dodatkiem właśnie kreatyny. Jak mówią naukowcy, kreatyna działa przeciwutleniająco oraz zapobiega niszczeniu mitochondriów w komórkach mięśni. Poza tym doskonale działa na gojenie się ran i uszkodzenia mięśni.

Jeśli więc zależy Ci na uzyskaniu zdrowej i pięknej sylwetki, suplementy diety nie zaszkodzą a uskutecznią Twoją walkę z nadwagą, a ponadto mogą ochronić Twoje ciało przed niepożądanymi kontuzjami. Należy jednak pamiętać, że prawdziwy sukces tkwi w regularnych ćwiczeniach oraz odżywczej diecie.