Iluzjonista na wesele – doskonała atrakcja na przyjęciu

Wesele to wyjątkowy, wspaniały dzień, do jakiego Para Młoda przygotowuje się bardzo długo. Pewnie niemało czasu poświęcamy na zaplanowanie atrakcji, jakie umilą czas gościom i sprawią, iż o naszym weselu będzie się powiadać jeszcze długi okres.

sztuczka magiczna

Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com

Niesłychanie popularną atrakcją na weselu jest pokaz magii, robiony przez doświadczonego iluzjonistę. Pokazy magii zyskują na popularności na całym świecie, też w Polsce. Iluzjoniści proponują interesujące pokazy, które bez problemu można wykonać nawet na niewielkiej sali weselnej. Zwykle na weselach wykonuje się dwa rodzaje pokazów – pokaz sceniczny i stolikowy, wolno również zdecydować się na jeden z nich.
Pokaz sceniczny nie wymaga obfitej sceny, wystarczy jedna część wolnej powierzchni, na której iluzjonista będzie mógł rozłożyć swoje rekwizyty oraz narzędzia.

Spodobał Ci się taki wpis? Jeśli tak, to niewątpliwie ucieszy Cię wiadomość, że inny tego rodzaju tekst jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link Zakład pogrzebowy lublin.

Repertuar takiego pokazu zdoła być niesłychanie różnorodny, szczegóły powinno się wcześniej ustalić z iluzjonistą, bowiem wszelki iluzjonista na wesele posiada swój własny, osobisty repertuar. Okres trwania pokazu też może być zróżnicowany – wszystko zależy od ustaleń. Jednakże nie zaleca się zbyt długich pokazów, optymalnym czasem będzie 20-30 minut. Możemy także zdecydować się na rozłożenie występu na dwie części na przykład dwa wyjścia po 15 minut.
Pokaz stolikowy polega na tym, że iluzjonista wędruje wśród stolikami dodatkowo grupami gości, pokazując im przeróżne magiczne sztuczki – z bliska. Częstokroć stosuje do tego maleńkie elementy i rekwizyty, przykładowo monety, karty czy też rekwizyty pożyczone od gości weselnych. Pokazy stolikowe są wspaniałe wtedy, kiedy nie potrzebujemy angażować gości w stawanie i przemieszczanie się. Pokazy tego rodzaju trwają oczywiście nieco dłużej, czas trwania zależy między innymi od ilości gości – każdy musi zobaczyć ciekawą, atrakcyjną sztuczkę magiczną.

Jeśli pragniemy, by nasze wesele było naprawdę szczególne i jedyne w swoim rodzaju, bezsprzecznie musimy zastanowić się nad wynajęciem iluzjonisty. Koszt takiego pokazu zdoła być niesłychanie zróżnicowany, chociaż należy liczyć się z sumą około 600-1000 złotych (www).