Gdzie spędzić tegorocznego sylwestra? Ciekawe opcje na spędzenie tej wyjątkowej nocy w roku!

Praktycznie od zawsze sylwester przyjmowany jest za najbardziej roztańczoną noc w roku – nawet jeżeli na co dzień nie przepadasz zbytnio za wielką zabawą, w sylwestra niewątpliwie nieraz zdarzało Ci się zaszaleć. Nic dziwnego – sylwester to zakończenie starego i rozpoczęcie nowego roku, czas kiedy symbolicznie zamykamy stare sprawy i rozpoczynamy zmiany w swoim życiu. Jeżeli nie masz jeszcze żadnego pomysłu na to, gdzie spędzić tegorocznego sylwestra, wtedy możesz skorzystać z naszych podpowiedzi i zdecydować się dla przykładu na spędzanie go w górach!

sylwester w górach z kuligiem
Autor: rickpilot_2000
Źródło: http://www.flickr.com

Sylwester w górach (dowiedz się więcej)
Zima zwykle kojarzy nam się głównie z górami, nic więc dziwnego, iż mnóstwo ludzi decyduje się na świętowanie tej jedynej nocy w roku akurat w górach – sylwester (poszerzone informacje pod linkiem) w górach 2017 oczywiście także będzie rewelacyjnym rozwiązaniem właściwie dla wszystkich miłośników białego szaleństwa. Taki wypad na sylwestra można trochę przedłużyć i spędzić jeszcze kilka dni szusując na desce – taki aktywny wypoczynek to zdecydowanie znakomita opcja, zwłaszcza po świątecznym i sylwestrowym obżarstwie. Na dodatek szybciej pozbędziesz się różnego rodzaju dolegliwości czy toksyn z organizmu jeżeli będziesz spędzał Nowy Rok aktywnie na stoku. Sylwester w górach 2017 to oczywiście fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich spragnionych śniegu i szaleństw na nartach lub desce snowboardowej.

Co jeżeli nie narty?
Jeśli nie chcesz jeździć na nartach lub desce, wówczas możesz zdecydować się na dodatek na sylwester-z-kuligiem (sprawdź ofertę). To bez wątpliwości gwarancja niezapomnianych wrażeń i fantastycznej zabawy. Na dodatek właściwie nie będziesz musieć przejmować się zupełnie organizacją takiego sylwestra – sylwester w górach z kuligiem zwykle jest organizowany przez specjalne agencje czy prywatne osoby, a praktycznie Twoim jedynym zadaniem jest fantastycznie się bawić.

Impreza plenerowa
Inną opcją jest również udział w imprezie plenerowej – tegorocznego sylwestra w Zakopanem organizuje dla przykładu Telewizja Polska. Jeśli masz ochotę na fantastyczną zabawę, a równocześnie nie chcesz przeznaczać zbyt dużo pieniędzy na wyjście do knajpy, wówczas udział w tego typu imprezie plenerowej bez wątpliwości będzie najlepszym rozwiązaniem. Praktycznie każde duże miasto planuje w tym roku tego typu imprezę plenerową, na którą możesz się wybrać!