Cudowny ostatni weekend tego roku pośrodku polskiego jeziora – jedyny w swoim rodzaju Sylwester.

Sposobów na czynny urlop jest ogromna liczba. O tej porze roku można wybrać się na weekend w góry, by pochodzić po górskich szlakach, zjeść gorącego oscypka z żurawiną oraz kupić rękawiczki na Krupówkach. Można także pojeździć na nartach czy snowboardzie w naszych Tatrach lub w Alpach. Ale czy pomyślał ktokolwiek o spędzeniu kilku dni na środku jednego z polskich jezior? O tej porze roku Mazury są równie piękne co latem, natomiast mroźne i czyste powietrze oczyści nasze płuca z śmierdzącego spalinami miejskiego powietrza.

Czarter jachtu na Mazurach (Giżycko)

Źródło: pixabay.com

Jako, iż ostatnimi czasy zimy są lekkie słodkie wody mazurskich jezior nie zamarzają, z tego powodu Mazury od paru lat są przez cały rok mogą przyjmować turystów. Oprócz takich atrakcji jak dzika przyroda, pełna zwierząt, jaka wprost kusi, by zwiedzić jej dzikie ostępy, oprócz okazji rozbicia biwaku nad trawiastym brzegiem jednego w mnóstwa jezior albo spędzenia czasu w wygodnym hotelu ze spa, istnieje jeszcze jedna atrakcja, jaka przebija pozostałe. Kto tego już doświadczył ten świetnie wie, iż pływanie jachtem daje każdemu pewne uczucie wolności, spokój oraz ciszę – wszystko to czego brak w dzisiejszym świecie. Dla tych, jacy nawet zimą pragną poczuć wiatr we włosach, idealnie sprawdzą się łodzie motorowe. Co prawda woda jest lodowata, ale jeżeli masz pewność, iż nie wlecisz do wody możesz śmiało szarżować po jeziorze. Powracając do jachtów, Ci klasyczni na pewno będą chcieć wypożyczyć jacht z żaglem, zaś wolący wygodę i prostotę w użytkowaniu, wypożyczą jachty z silnikiem motorowym.

Jeżeli pragniesz bezzwłocznie wyszukać analogiczne teksty odnoszące się do omawianego zagadnienia, zobacz dodatkowe info na innej tego typu stronie.

Nasza firma posiada na stanie oba typy jachtów. „Zimowe” wersje jachtów mają nieco inne wyposażenie tak, żeby możliwe było bezpieczne ich użytkowanie w czasie niskich temperatur. Nierzadko w nocy (warto poznać zakres usług dotyczącą: kwatery pracownicze warszawa białołęka od sprawdzonego portalu z noclegami dla pracowników) temperatury opada poniżej zera, z tego powodu dla wygody wynajmujących nasze jachty posiadają zamontowany system ogrzewania, który ponadto jest porządnie wyciszony, żeby nie był dokuczliwy dla uszu oraz umożliwiał komfortowy sen. Jachty posiadają zamocowane mocniejsze 60 konne silniki (w każdej po jednym), które umożliwiają rozpędzenie jachtu do niemalże 30 km/h. Jednostki napędowe są co więcej bardzo oszczędne, ponieważ spalają tylko 17 l na godzinę pływania. Każdy jacht posiada również własną lodówkę, która jest wliczona w cenę. Jeśli interesuje Was czarter Mazury stoją dla Was otworem. Obecnie ceny najmu jachtów (nawet tych z listy exclusive) są o wiele niższe niż w sezonie.

Nawet nie masz co zwlekać, a jechać na Mazury. Uważamy, że spędzenie końca roku w jachcie na środku jeziora jest niesamowitym przeżyciem. Jeżeli cisza, spokój oraz gwieździste niebo to to, co kochasz, już wiesz, dokąd jechać.