Co mamy sądzić o takiej formie rozrywki jaką jest Escape room? Czy to właściwy sposób integracji?

Escape Room jest to coraz bardziej popularna rozrywka. Ma swoje korzenie w świecie wirtualnych gier, ponieważ w 1988 roku pojawiła się pierwsza tego rodzaju gra. Była Ona oparta jedynie na tekście, który pojawiał się na monitorze. Sama treść przygody, czyli opisu pomieszczenia, a także również pozostałych składowych, była wystarczająca, żeby gracz doskonale spędzał czas i dążył do celu ucieczki z pomieszczenia, w którym został zamknięty. Dzisiaj można przeżywać to na nowo.

Dobrym pomysłem, szczególnie dla większych dzieci jest Escape rooms. Gdańsk przykładowo daje takie możliwości.

Kliknij ten link badania pet cena! Tam zobaczysz ciekawe fakty na to zagadnienie, opisane w tekście.

To nie tylko czysta rozrywka, ale także nauka logicznego myślenia. Zabawa polega na tym, że jesteśmy zamykani w pokoju, z którego mamy wydostać się w określonym czasie. Aby się uwolnić musimy rozwiązać kilka zagadek, które w końcu doprowadzają nas do klucza, lub kodu do drzwi. To zabawa dla całej rodziny (sprawdź ciekawą ofertę) oraz ćwiczenie umiejętności współpracy w grupie. Nawet nie zauważymy, gdy upłynie godzina na znajdowaniu ciekawych zagadek.

Escape Room - gra integracyjna

Autor: thornet_
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy pragniemy się dowiedzieć, co interesującego mamy możliwość robić ze znajomymi, tak żeby jednocześnie się sprawdzić w logicznym myśleniu, to koniecznie sprawdźmy jak działa Escape Toom (tutaj dowiesz się więcej) Gdańsk może nam to pokazać. Jesteśmy zamykani w odpowiednim pokoju, w którym są przygotowane przeróżnego typu zagadki, jeśli je rozwiążemy oraz samodzielnie wyjdziemy przed minięciem godziny to wygraliśmy. Jeżeli przypatrzymy się ofertom, to ma szansę się okazać, że przeróżnego rodzaju escape room Gdańsk nam oferuje, o różnej tematyce, więc będziemy mogli wyszukać coś właściwego dla siebie.

Dzisiaj takie lokale można spotkać w całym kraju. Gdańsk okaże się najlepszym wyjściem w przypadku mieszkańców Trójmiasta. W tak wielkim i pełnym życia mieście z pewnością nie brakuje atrakcji.